Красиві смс привітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Красиві смс привітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Зі святом! Бажаю навчитися знаходити позитивні моменти в будь-якій ситуації і радіти будь-якому подарунку долі. Повір, життя не поскупиться на презенти! 🙂

Вітаю з Днем Народження! Бажаю тобі великого-пребольшого земного щастя і небесних мрій, мати привід постійно чогось радіти, щоб поруч завжди були вірні друзі і нарешті побувати там, куди завжди хотілося потрапити.

Бажаю, щоб твій холодильник ломився від делікатесів, з крана лився дорогий коньяк, а гаманець тріщав від великих купюр!

Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! Нехай у тебе буде стільки щастя, скільки бажаю тобі я, з Днем народження!

Нехай всі твої друзі і рідні завжди оточують ласкою і турботою, дарують тобі свою любов і теплоту, розуміють з півслова, а тобі бажаю просто світитися від щастя. З Днем народження.

Бажаю, щоб твоє життя була брудною і темною… Щоб грошей як грязі, а від щастя в очах потемніло!

Вітаю з днем народження! Нехай твоя життєва чаша буде переповнена щастям, здоров’ям і любов’ю! Нехай всі твої бажання збудуться! І хай у тебе все буде так, як ти того хочеш!

Давайте вип’ємо за слово з трьох букв, яке ми всі знаємо з дитинства, яке так люблять жінки і так бережуть чоловіки. Так вип’ємо ж за МИР !!!

В тобі дивним чином поєднуються скромність і доброта укупі з сильною лідерської основою. Бажаю досягти потрібних вершин і влучити у всі цілі!

Вітаю з Днем Народження. Нехай життя тече під знаком щастя і любові, буде зігріте добром, любов’ю, і благополуччям, а поруч будуть близькі і друзі.

Дивіться також:  Поздоровлення з днем народження хлопцеві у віршах не