Красиві смс привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Красиві смс привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаю тобі презентацій і кульмінацій, мерседесів і делікатесів, кайфу і відмінного лайфу!

Кожен день тобі на благо, на твої рахунки років, приумнож відсотки щастя, без кредитів у рахунок кольорів, падаючих зірок бажань, нових доленосних днів, вірних дружбу і удачі люблячих тебе друзів.

Бажаємо процвітання, кар’єрного росту, досягнення всіх цілей і здійснення всіх мрій. Ніколи не здавайся, не хворій і не розкисай!

У твій День народження бажаємо побільше зелені! Не на святковому столі, а в кишенях! Успіхів тобі!

Швидше блискавки, надійніше сталі, зразок шляхетності – це все про тебе. Бажаємо досягти висот на службі і бути щасливим! З Днем народження!

З днем народження! Від усієї душі сьогодні бажаємо тобі величезного людського щастя, багато радості, океан любові і ніжності.

Бажаю, щоб кожен твій день був як картинка в телевізорі: яскравим і цікавим!

З Днем Народження! Бажаю, щоб «на вчора» залишилися біди і хвороби. А «завтра» нехай з тобою йдуть Щастя, Надія і Любов! Не впускай у душу жадібних і заздрісних, обходь стороною жадібність. І нехай Ангел зберігає всю твою родину!

Чомусь сьогодні з самого ранку дуже хочеться тобі написати. Ось тільки не зрозумію, чому… Що ж сьогодні за свято? Різдво? День праці? 300-річчя першого ліфта? Точно, сьогодні ж твій день народження! Вітаю!

Вітаю! Бажаю безмірного здоров’я, безмежного щастя, любові неземної і зарплати великий.

Дивіться також:  Привітання з днем народження сусідові не у віршах