Красиві привітання жінкам з 8 березня

Підготували для вас гарні Красиві привітання жінкам з 8 березня, своїми словами українською мовою, в прозі.

Лише тільки раз у році є один особливий, незвичайний свято. Тільки в цей яскравий весняний день набагато швидше тане сніг і наче в такт загального настрою через проталини пробивається нова, прекрасне життя. Цю красу ми даруємо вам, дорогі жінки: милий, теплий крокус, яскрава і така зворушлива мімоза, ніжний тюльпан або неймовірна троянда. Сьогодні у ваших ніг всі самі прекрасні квіти на Землі. І в цьому є певна гармонія і сенс – адже всі найпрекрасніші речі в світі повинні воз’єднуватися.

Милі жінки! Нехай сьогодні вас переповнює щастя, нехай душа радіє і співає. Взаємної любові вам, особистого щастя, кар’єрного зростання, успіхів і позитиву!

Кожен день ми знаходимося в оточенні не тільки розумних і компетентних, але і красивих жінок. І сьогодні ми можемо відкрито висловити вам своє захоплення і вдячність. Без вас життя була б такою ж сірою, як без прекрасних квітів!

Вітаю тебе з першим святом весни! Нехай передчуття щастя не покидає твоє серце і воно якось обов’язково прийде!!!

Дорогі наші жінки. Багато чоловіків, і я не виняток, ставляться до цього свята не зовсім щиро. Що поробиш, багатьох з Вас ми сприймаємо, як прекрасних колег по роботі, дбайливих співробітників силових структур, чудових кухарів і ще бог знає ким, але тільки не жінками, у звичному розумінні цього слова. Все змішалося в світі, чоловіки більше не полюють на мамонтів, а жінки не зберігають домашні вогнища. Так давайте ж повернемося до витоків і згадаємо, хто ми є насправді. Дорогі жінки, вітаю Вас з святом і чесно, щиро і абсолютно правдиво бажаю вам залишатися, насамперед жінками, а вже потім генеральними директорами, люблячими дружинами, матерями та сестрами. Щастя Вам, здоров’я, взаєморозуміння! Вітаю з 8 березня!

Дивіться також:  Офіційні привітання з 8 березня

Милі дами, нехай сьогодні кожен з вас наздожене щастя, хай втіляться ваші найпотаємніші бажання, приймайте квіти, посміхайтеся і радійте весні!

Нехай в цей день в твоєму серці розпустяться фіалки, а твоя усмішка осяє весь світ. Подібно перелітної птиці, яка повернулася з півдня, радуйся весняному теплу, яскравого сонця і новим враженням. Будь щаслива, подруга, насолоджуйся життям і пьяней від любові!