Красиві привітання з Великоднем

Підготували для вас гарні Красиві привітання з Великоднем, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю зі світлим святом Великодня. Цілую тебе триразово і ще раз, і ще раз. Передай, будь ласка, радість такою ж гарячою формі кожному ближньому своєму.

Христос Воскрес! Ось і Великдень до нас прийшла — свято милий для мене! Скільки радості приніс і печалі він забрав. Ось вже птахи прилетіли прямо до Великодня подуспели — добре! Весна прийшла — світле свято принесла — Воскресіння христове! Всі співають і славлять Бога!

Христос Воскрес! Вітаю з Великоднем. Бажаю завжди зустрічати цей благодатний день у колі родини. Разом святити паски, слухаючи святим словами з Біблії. Збиратися за святковим обідом. Будьте щасливі, Ісус захистить від негоди і бід.

Христос Воскрес! Нехай душу наповнить вашу доброту, любов переповнює серце, ж відчуття нескінченності життя окриляє. Нехай Ангел Хоронитель надійно тримає вас на своїх долонях і наближає до істинного щастя, а ви радійте і прославляйте Бога з ним!

Христос Воскрес! Нехай Велич свята огорне в цей День всю планету і дасть надію і щастя всім. У цей день бажаю всім добра і благополуччя. Христос Воскрес!

Христос Воскрес! Сьогодні найбільш радісне свято, щороку нагадує нам, що прихід весни і торжество добра неминучі! Нехай же нудьгу у вашій душі завжди змінює сонячний настрій, а в житті переважають вчинки, якими можна пишатися.

З почуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо вас зі Світлим Христовим воскресінням — Пасхою Господньою! Бажаємо вам виконання всіх ваших надій і благих починань, миру, добра і любові.

Воістину Воскрес! Бажаю сімейного довголіття, особистісного зростання, процвітання в обраній професії, безжурного настрою та відмінного самопочуття.

Христос Воскрес! Нехай у це свято вся дружна родина збереться за шикарним столом і простяться всі образи, а непорозуміння назавжди залишать ваш будинок.

Дивіться також:  Привітання з Днем охорони навколишнього середовища своїми словами

Перед Великоднем необхідно придбати птахоферму, щоб вдосталь було яєць. Хлібобулочний завод, щоб вдосталь було пасок, а також завод по виробництву вина, щоб цей напій лився рікою. З найсвітлішим святом, з Великоднем!