Красиві привітання з Трійцею

Підготували для вас гарні Красиві привітання з Трійцею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Великдень позаду. Але наступає день Трійці. Привітаємо з цим незвичайним святом. У нас у всіх є дороговказна зірка. Але в суєті буднів ми її не бачимо. Бажаємо всім відшукати свою зірку! Нехай вона допоможе в скрутну хвилину. Нехай вона вкаже потрібний шлях кому-то. Вітаємо зі святом!

Сьогодні ми відзначаємо свято єдності трьох світлих святинею, свято Святої Трійці. В цей день ангели на небі моляться про наше здоров’я і благополуччя. Вітаю Вас зі святом і бажаю щастя, миру Вашому дому, здоров’я і світлої любові. Нехай Ваше життя буде такою чистою, як джерельна вода. Нехай птах удачі обов’язково часто прилітає до Вас. Нехай Вас оминають смутку і біди. Нехай добро супроводжує Вас на всьому життєвому шляху. Нехай Господь вказує Вам правильний життєвий шлях.

Свято Трійці нагадує нам про багатоликості Бога. Його сила – в його різноманітності і, в той же час, – в єдності. Згадай про те важливе, що є в тебе. Це три складових: здоров’я, щастя, віра. У це свято я побажаю, щоб твій ангел-зберігач подбав про тебе і не залишу тебе!

Які речі в житті важливі для тебе? Небо, сонце і вода? А може бути – здоров’я, віра і любов? Не дарма число три стало священним. Свята Трійця сьогодні стукає в душу кожному. Бажаємо всім усвідомити і прийняти це. Сьогодні для цього найбільш вдалий час. Зі святом!

У це прекрасне свято побажай ближнього виконання сподівань! Високі бажання обов’язково збудуться. Адже сьогодні на нас з особливою увагою дивиться свята Трійця. І значить – сили і турботи понад будуть потроєні. Троє святих – це один Бог. А багато людей – це одна людина. Бажаю тобі, щоб твої плани здійснилися! Бажаю отримати благословення на весь наступний рік!

Дивіться також:  Побажання батькам

В цей день не можна турбувати землю. Збери трав і квітів. Створи з них букети. Цей зелений свято потрібно прикрашати силами природи. Пролийте на квітку кілька сльозин. Це потрібно зробити під час служби. Бажаємо Вам очиститися і отримати благословення. Вилікує тіло і душу. А допоможе у цьому божественний свято Трійці!

У цей день можна отримати благословення на всі світлі справи. Не думайте, наскільки вони великі чи малі. Ваші чисті помисли будуть виконані. Адже сьогодні за Вами стежать відразу три обличчя бога. І сьогодні вищі сили збільшаться втричі. Всіх з святом!

Свято Святої Трійці називають П’ятидесятницею, так як вона приходить на п’ятдесятий день після Великодня. У цей день все навколо цвіте і оживає. У всіх церквах люди моляться і вогники свічок відображаються в щасливих очах парафіян. Я вітаю Вас зі святом, бажаю великого щастя, красивої любові та мирного неба над головою. Нехай Ваше життя тече, як повна річка, нехай завжди в сім’ї буде достаток і панує спокій. Нехай добро буде довговічним у Вашому житті, хай Вам у всьому щастить.

Чудове свято стукає до нас у будинку. Це свято Трійці. Він немов створений для того, щоб його відзначали в цей день. Зробимо це красиво! Усвідомлюємо значення віри. Привітаємо один одного! Нехай божественні прояви стануть єдині і нехай нам постане кожен з його численних ликів. Вітаємо з святом всіх віруючих!

Свята Трійця – світлий церковне свято. Так хочеться в цей день прийти до церкви і помолитися за здоров’я всіх близьких, попросити в Господа благословення. Я вітаю Вас зі святом, бажаю безмірної любові і тепла, величезного щастя і везіння. Нехай у Ваш дім обов’язково постукає удача, нехай неодмінно здійсняться всі мрії. Дай Бог, щоб у Вашій родині завжди був мир. Хай обходять Вас всі печалі і негоди. Довгих і щасливих років життя та міцного здоров’я Вам.

Дивіться також:  Прикольні привітання з Днем торгівлі – найкращі побажання