Красиві привітання з Останнім дзвоником

Підготували для вас гарні Красиві привітання з Останнім дзвоником, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ось і закінчилися шкільні пригоди! Дзвенить останній дзвінок! Стільки років – позаду, а попереду… попереду ціле життя! Не загадуй зараз все строго, просто налаштуйся на те, щоб шукати свій шлях і якщо, здається, що він знайдений… не зупинятися на досягнутому! Адже світ і людські можливості воістину безмежні! Вітаю з Останнім дзвоником!

Ось і настав день Останнього дзвінка! Сьогодні ви ще школярі, але зовсім скоро, з честю здавши іспити і дорослі, і разом з привітаннями я бажаю вам щасливого майбутнього, щасливого життя, в якій є місце серйозності і веселощів, любові і відданості, виконання бажань і успішної праці! Зберігаєте в серці спогади про шкільні дні і живіть легко!

Дорогі хлопці! Попереду вас чекає так багато! Перемоги, виконання бажань, до вас прийде заслужений успіх, ви дізнаєтеся ще багато нового і якось самі відведете своїх дітей у перший клас… Сьогодні, на шкільному святі Останнього дзвінка, я хочу побажати вам удачі, гарного настрою і натхнення на всю вашу довге, щасливе життя!

Вітаю з Останнім дзвоником! А тільки вчора здається, він вперше звучав для тебе! Скільки з тих вивчено всього! Настала пора блискуче застосувати отримані знання та здати випускні іспити так, щоб твої результати приголомшили рішуче всіх! Від однокласників до самого директора!

Ось ви зараз слухаєте як дзвенить Останній шкільний дзвінок. А для кого-то він восени прозвучить вперше… Політ часу швидше польоту ластівки! Приймайте від нас вітання і побажання – успішно скласти іспити, погуляти на випускному балу, як на казковому, незабутньо провести літо і вибрати в житті вірний шлях, що веде до щастя!

Сьогодні, коли звучить Останній дзвінок, я хочу сказати слова подяки вчителям… Нехай пройдуть роки, але школу, рідний клас і їх науку, турботу і увагу я не забуду! Я бажаю вам міцного здоров’я, нових вдячних учнів і простого, довговічного щастя!

Дивіться також:  Короткі привітання з Прощеною Неділею

Сьогодні гойдаються, тріпотять, не польові дзвіночки, але ті, що шкільними дзвінками звуться… В День Останнього дзвоника прийми моє вітання і побажання успішно продемонструвати всі свої таланти на випускних іспитах! Нехай вони дадуться тобі легше, ніж коли-небудь що-небудь давалася в науку!

Останній дзвінок! Такий дзвінкий, чистий, кличе… Але.. на Жаль і ах! Нам вже пізно поспішати до нього! Втім, будуть ще іспити… Але тобі не про що хвилюватися, ти точно здаси їх легко! А потім – буде випускний… і здрастуй, доросле життя! Рекомендую почати її так, щоб до наступної зустрічі випускників увійти в число самих молодих мільйонерів світу!

Останній дзвінок… Це радісний день, світлий свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами, але на другий рік звичайно ж не залишимо! Дорогі хлопці! Ми бажаємо вам довгого, щасливого життя! Нехай іспити не будуть тягарем, але лише підкреслять ваші блискучі знання! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів і перемог!

Дорогі випускники! Здається, тільки вчора прийшли до школи, вас, першокласників, ледь було видно з-за пишних букетів, які ви з гордістю і хвилюванням підносили майбутнім вчителям! А сьогодні ви зовсім великі і нам можна пишатися вашими успіхами і досягненнями! Ми вітаємо вас із закінченням школи, бажаємо кожному з вас удачі на іспитах, особливою, щасливої долі!