Красиві привітання з Неділею Прощеним

Підготували для вас гарні Красиві привітання з Неділею Прощеним, своїми словами українською мовою, в прозі.

Я прошу вибачення і Ви мене вибачте. Нехай особливий відблиск освітить раптом наші обличчя. Є різні образи, але ми їх забуваємо. В цей особливий день ми весь світ прощаємо. Вибачте мене, якщо є за мною вина. Ми знаємо, що образи вантаж поглинає все, що дарує смуток. Так вистачить нам вже сумувати! Пора забути образи!

Світлі дні не завжди залежать від нас. Але цей день не даремно названий Прощеним Неділею. Той, хто просить у цей день прощення – його отримує. Вибачся перед тим, хто тебе образив – і він вибачиться теж. Ось побачиш. Прошу вибачення у всіх, і обіцяю, що всіх прощу!

Вибачте мене, друзі! З почуттям образи важко жити. З виною – теж. Прощену Неділю прийшло!

У цьому світі про наших душах ми дбаємо самі. Що робить їх чистіше? Вірші? Муки? Печалі? Прощення – єдине випробування, яке гідно наших сил. Попросити вибачення і прощати може не кожен. Але в Прощену Неділю, раз у році, всім нам треба просити прощення. Вибачте мене, якщо чимось образив!

Вміти прощати – це прекрасно. Вміти ображати – це дорога в пекло. Вміння робити життя красивою нас підносить. Ми радіємо, якщо нас простив той, хто нам дорогий. Але ми не завжди можемо точно визначити – хто знадобиться нам, а хто ні. Прощайте інших, просіть прощення. В цей день Вас багато зрозуміють.

Образи і кривди нас обтяжують. Змініть ставлення до ситуації. Нехай стрес піде в нікуди. Хай серце відчує легкість. У Прощену Неділю ми чекаємо розуміння. У цей день можна почати життя спочатку. Вибачте мене і знайте, що Ви прощені. Чи Не правда – стало легше? А які відкриваються перспективи! З Прощеним Неділею Вас!

Дивіться також:  Привітання з Вербною Неділею своїми словами

Хороша задумка: Прощену Неділю. Ми не завжди готові визнати провину. І тим більше просити вибачення. Ідея хороша і ми нею користуємося. Холодну пору року проходить, і можна згадати про душі, і відігріти її, попросивши вибачення і проти всіх, на кого є образа!

Вибачте мене, якщо є образа. Прощаю я і Вас, від чистого серця. Нехай нові відчуття захоплять нас. Чисті справжні емоції допоможуть стати вище. Цей день буває раз в році. Він чарівний. Скористайтеся його силою. День Прощену Неділю не можна пропускати!

Гуляй, народ, Масляна ступила на поріг! Нехай в кожній хаті на столі смачно пахнуть млинці, нехай в цю тиждень перед Великим постом ніхто не відчуває на собі вини. Бажаємо вашій родині миру, злагоди, товариськості, взаємної підтримки і благополуччя. Кохайте і будьте коханими!

Ми просимо вибачення, коли душа перебуває перед важливою сходинкою. В цей день вона готова переступити цю щабель. Прошу мене вибачити, я знаю, що за мною є вина. І кажу – я теж всіх прощаю!