Красиві привітання з Днем весілля

Підготували для вас гарні Красиві привітання з Днем весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сьогодні ми гуляємо на першому святі молодої сім’ї – на її весіллі! Я хочу побажати їм обом життя благополучної і повної всім самим хорошим, добрим і світлим! Нехай у ній будуть і тихі будні, і веселі свята, захоплюючі подорожі і виконуються мрії, словом, нехай буде все те, що може зробити їх по-справжньому щасливими!

Безмежне море щастя, любові, добробуту – нехай таким буде ваш шлюб і зараз, і через рік, і через десятиліття! Пливіть по морю життя тільки разом і з успіхом выплывайте з мереж будь-яких неприємностей!

Якщо чоловік розумний і красивий, добрий і життєрадісний, він просто зобов’язаний знайти свою другу половинку, щоб стати по-справжньому щасливим! Сьогодні ми вітаємо молодих, підкорилися покликом природи і створили прекрасну пару, так побажаємо їм довгих років сімейного життя в любові і згоді! Море щастя вам і безмежного океану любові!

Дорогі молоді! Від усього серця вітаю Вас зі вступом у законний шлюб і утворенням сім’ї! Дружба і кохання – найпрекрасніші почуття в людському житті. Нехай Ваша любов буде такою ж довгою, як Ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у Вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою Вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі! Гірко!

Друзі, давайте дружно привітаємо молодих! Нехай очі нареченої завжди сяють від щастя, нехай її серце буде тільки любов, ніжність і теплота. Нехай наречений буде надійним захисником для сім’ї, нехай ніякі погані вісті, негоди, біди не торкнуться вашої родини, нехай ніщо не затьмарює вашого сімейного щастя. За вас!

Молодята! Сімейне життя відкриває для вас нові можливості. Разом ви будете не тільки сміятися над жартами, ридати в рідне плече, розповідати про нездужання, але і терпіти скарги і занудство другої половини. Сім’я — це не тільки романтика, це — ваше життя. Так нехай вона надовго залишиться в історії ваших поколінь своєю міцністю і щастям.

Дивіться також:  Привітання з Днем пивовара своїми словами