Красиві привітання з Днем святого Валентина

Підготували для вас гарні Красиві привітання з Днем святого Валентина, своїми словами українською мовою, в прозі.

Хто просто думає про любов, той ніколи її не знайде! А хто прагне до мрії і бореться за неї, той завжди буде щасливий! З Днем святого Валентина!

Хочу привітати всіх закоханих з Днем святого Валентина. Тепло любові зігріває наші серця, дарує ніжність та посмішки! Як же пощастило всім тим, хто знайшов свою половинку, адже з-за цього життя стало легше, гарніше і прекрасніше! Закликаю піклується про крихкому квітці під назвою любов, вчасно підживлювати і поливати його. Кохайте і будьте коханими!

Сонечко, якщо ти зі мною – світ світлішим і життя стає в радість! А без тебе дуже сумно і самотньо! Так будь же завжди зі мною! З Днем святого Валентина!

Сонечко моє, ти найдорожчий скарб для мене у всьому світі! З Днем святого Валентина!

Краще ні дня для початку спільної дороги до щастя, ніж День Святого Валентина!

З Днем святого Валентина хочу привітати всіх! Любові вам міцною, не обтяженої життєвими проблемами. Літайте в любовному вальсі нескінченно довго, прям як лебеді!

Мені підказує інтуїція, що День святого Валентина буде сповнений сюрпризів і чудес, тільки за умови, що ти відповіси «Так», ще до того, як я запитаю…

З Днем святого Валентина вітаємо ми зараз усіх, хто тільки що закохався і тих, хто любить вже року. Бажаємо вам щастя нескінченного, міцного. Воркуйте, як голубки навесні на даху, кружляєте в нескінченному вальсі любові. Будьте віддані один до одного, як лебеді.

З Днем святого Валентина! Нехай ангел-охоронець допомагає тобі летіти, коли твої крила опускаються вниз.

Яке диво дивне, коли 14 лютого є кого привітати, про кого подумати з ніжністю!

Дивіться також:  Привітання з Днем любові – найкращі побажання