Красиві привітання на весілля

Підготували для вас гарні Красиві привітання на весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаємо з одруженням! Бажаємо завжди розуміти один одного з півслова, бережіть ваше щастя на протязі всього життя. Цінуйте кожен момент проведений разом!

Дорогі наречені! Від усієї душі вітаємо вас зі вступом у законний шлюб і утворенням нової сім’ї. Рада вам та любов! Найпрекрасніше в житті — це любов. Хай вона у вас буде довгою та щасливою! Нехай у вашому сімейному житті все буде в достатку. Ми раді за вас. Вдалого вам плавання по хвилях житейського моря в любові, повазі і взаємної вірності!

Нехай всі сходи стануть для вас маленьким новим початком, адже кожен день — це щастя. Нехай кожен день буде не тільки прекрасним, але і чарівним, адже любов творить навколо себе справжню магію! І нехай всі заходи будуть для вас долгожданні, адже ви будете вирушати в ніжні обійми один одного.

У день весілля я бажаю вам довгих років щасливого шлюбного союзу! Нехай навіть через багато років, ваші серця будуть палахкотіти ніжним полум’ям, а ваші очі світяться від щастя! Будьте продовженням один одного, знайте, один одного краще, ніж себе і разом з цим не втомлюйтеся дивуватися тому, який скарб дісталося вам у дружини!

Дорогі наречені! Бажаємо Вам щастя, здоров’я, любіть, бережіть, цінуйте. Нехай життя буде схожа на смугасту зебру, у якій кожна наступна смуга буде світліше і яскравіше попередню! Нехай ніякі неприємності не затьмарюють Вашого сімейного щастя! Нехай Ваші почуття будуть солодкими і тільки на весіллі хай лунають крики «Гірко!».

Любов і закоханість – це дуже різні почуття. Закоханість – яскрава, поглинаюча, з мурашками по шкірі. Вона дуже приваблива. Але тривати довго не може, інакше люди не змогли б жити, вони б просто згорали від сили цього почуття.

Дивіться також:  Християнські привітання з Великоднем