Красиві привітання колегам з 23 лютого

Підготували для вас гарні Красиві привітання колегам з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Шановні колеги, вітаю вас з Днем Захисника Вітчизни. Ви — наша гордість, незалежно від того служили чи ні, адже ми всі знаємо, що чоловік — це справжній захисник, навіть якщо в житті не брав у руки зброї. Залишайтеся завжди цими сміливцями, з святом!

Справжній чоловік не той, хто розмахує кулаками і хвалиться шрамами, а той, який дозволяє жінкам поруч з собою відчувати себе жінками, незалежно від віку. З тобою, дорогий колега, це завжди виходить. З 23 лютого тебе, наш захисник!

У кожному колективі повинен бути хоч один справжній чоловік. Не по назві, а по суті. Вітаємо тебе, колега, з чоловічим днем. Ти наш центр, який об’єднує і дисциплінує. Ти наше чоловіче плече, міцний кулак, надійна рука і добре серце.

Коли ти поруч зі мною, я не боюся ні зламати каблук, ні потопу зі стелі, ні гніву начальника. Ти завжди допоможеш, якщо буде потрібно і розсмішити, якщо мені сумно. З святом тебе 23 лютого, мій дорогий колега, найвідважніший і надійний з чоловіків!

Вітаю тебе з святом мужності і відваги, 23 лютого! І нехай мої тендітні плечі частенько несуть на собі ношу твоїх недоробок, а твоя багата фантазія забезпечує алібі на всі випадки життя, ти все одно найкращий чоловік у нашому колективі!

Мені не треба чекати свята, щоб зізнатися тобі в повазі. Надійний лікоть, впевнений характер і чоловіча підтримка — такі якості, як у тебе, побачиш нечасто у сильної статі. І все ж, з 23 лютого тебе! Пишаюся, що працюю з таким героєм.

Ми знаємо, що ви — наша мудра голова, міцні руки і надійні плечі. Завжди постоїте за порятунок колективу і Батьківщини. Нехай не затьмарюють ваших дум дрібні негаразди і бадьорість духу ніколи не покидає. А любов дає сил для нових звершень!

Дивіться також:  Вітання папі з 23 лютого