Красиві привітання брату з 23 лютого

Підготували для вас гарні Красиві привітання брату з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Поспішаю привітати тебе, дорогий і улюблений брат з Днем Захисника Вітчизни. Ти завжди був для мене надійною опорою і захистом. Знай, що я люблю і ціную тебе, і вдячна за те, що ти поруч!

Коли ти поруч, мені надійно і спокійно. Тобі по плечу і все це знає кожен у нашому домі. Нашу сім’ю не зламати, поки всі проблеми можна розділити з тобою, помічником і захисником. З святом тебе, брате, з 23 лютого! Залишайся чоловіком назавжди!

Братик мій, ти для мене і для всіх справжній герой. Ти допомагаєш слабким, не залишаєш в біді друга, захищаєш сім’ю. На 23 лютого хочу побажати тобі залишатися таким же завжди, подавати приклад іншим, ніколи не хворіти і завжди перебувати в гарному настрої.

Милий братику, з 23 Лютого тебе! Не думаю, що доведеться тобі захищати коли-небудь Вітчизну, але знаю точно, що ти — самий надійний захисник для своїх близьких і нашої сім’ї. Бажаю тобі кожен день відчувати щастя і радість, а коли потрібно – застосовувати мужність і хоробрість.

Мій дорогий братан! У прекрасне свято 23-е лютого, як справжньому, сміливому чоловікові бажаю бути стійким, невтомним хоч з жінкою хоч з ворогом!

Мій кращий захисник і найвідданіший друг! Я вдячна Долі за те, що ти завжди поруч. Бажаю тобі, мій улюблений брат, бути завжди у відмінній формі і залишатися таким же щирим і мужнім. Нехай зірки особистого щастя і бажаного успіху сяють в твоїх очах завжди. Зі святом сили і сміливості — з 23 лютого!

Дивіться також:  Привітання брату з 23 лютого