Красиві короткі привітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Красиві короткі привітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай добрий художник розмальовує твоє життя лише світлими фарбами, а дні приносять враження, які хочеться згадувати. З днем народження!

А побажаю-ка я тобі в День народження удачі – невимовної, щастя – несказанного, любові – нечуваної, багатства – неосяжного і дружби – безкорисливої.

Бажаю, щоб кожне тобою загадане бажання виконувалося б так швидко, що знаменита рибка з казки завялилась б від відсутності роботи.

Бажаю, щоб з кожним сходом сонця ще одна задумана тобою мрія збувалася. Нехай запас бажань буде нескінченним, але кожне з них заповідним. З Днем народження.

Приймай вітання! Життя схожа на пазл, так нехай в твоїй — всі шматочки будуть на своїх місцях!

Прийміть щирі і сердечні вітання з днем народження! Нехай річним зливою на вас проллються здоров’я, любов і щастя! Бажаємо, щоб ваш будинок був повною чашею, а доля завжди оберігала від нещасть!

З персональним новим роком! Бажаю твоєму організму злагодженості та надійності, а душі щедрості і краси! Нехай успішно включається нова програма і чарівний пендель дає тобі поштовх до досягнення свого власного щастя.

Гарного настрою, пахощів улюблених квітів, життєрадісних посмішок і щастя бажаємо в твій день народження!

Нехай день народження засипле тебе надзвичайними букетами квітів, щирими компліментами і коштовними подарунками.

У твій День народження побажаю сбытия мрій, нехай навіть самих нездійсненних, відсутності реальності і перебування в казці! А в пам’яті зберегти тепло рідних, близьких та друзів і легкий присмак дитячої захопленості!

Дивіться також:  Привітання з днем народження – найкращі побажання