Короткі зворушливі побажання

Підготували для вас гарні Короткі зворушливі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Улюблені мої батьки, вітаю вас! Ви прищепили мені найцінніші якості в життя, навчили дисципліні і відповідальності. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів в особистому житті і на роботі, досягти кар’єрного росту.

Бажаю тобі у цей день щастя і добра, відчути всю повноту життя, радісно зустрічати ранок і зберегти це почуття до самої пізньої ночі.

У найщасливіший день — самі чудові побажання: щастя, ніжності, виконаних бажань і завжди чудового настрою!

Благополуччя – величина непостійна. Воно то є, то його немає. Але коли воно є, це завжди, як подарунок долі. Бажаю, щоб доля частіше пестила тебе такими подарунками!

Вітаємо! З найкращими побажаннями в цей святковий день. Успіхів, здоров’я, радості і щастя! Нехай удача супроводжує вас у всіх справах і в житті буде безліч цікавих і чудових подій!

Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, все, що загадано, обов’язково здійсниться! Усмішок, щастя, радості та веселощів!

Нехай ваше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя грайливо, як шампанське в кришталевому бокалі!

В цей чудовий святковий день прийми щирі побажання щастя, радості і здоров’я! Незмінного добробуту, нескінченного потоку достатку, довгих років життя, повної радісних хвилин!

Нехай кожен новий день буде сповнений ніжності і любові, посмішок і квітів, і кожна мить дарує лише щастя та радість!

Нехай настануть щасливі часи і затримаються у твоєму житті назавжди, майбутнє дарує радісні дні, відчуття легкості і задоволення!

Дивіться також:  Привітання з Масляницею своїми словами