Короткі привітання з Великоднем

Підготували для вас гарні Короткі привітання з Великоднем, своїми словами українською мовою, в прозі.

Воістину Воскрес! Бажаю сімейного довголіття, особистісного зростання, процвітання в обраній професії, безжурного настрою та відмінного самопочуття.

Сьогодні будуть зібрані всі старі рахунки. Ми сядемо за стіл і зійдемося один на один в битві фарбованими яйцями. І нехай переможе найсильніший! З Великоднем!

З святом Пасхи! Бажаю щіпку небесних ласк і жменю нагальних радощів! Нехай розум в покорі завжди живе надією, а душа знає міру!

Христос Воскрес! Нехай Велич свята огорне в цей День всю планету і дасть надію і щастя всім. У цей день бажаю всім добра і благополуччя. Христос Воскрес!

Перед Великоднем необхідно придбати птахоферму, щоб вдосталь було яєць. Хлібобулочний завод, щоб вдосталь було пасок, а також завод по виробництву вина, щоб цей напій лився рікою. З найсвітлішим святом, з Великоднем!

У наипрекраснейшее і світле воскресіння у році, від усієї християнської душі, радий привітати Вас з цим, справді добрим святом. Вітаю вас з Великоднем!

З Великоднем вас вітаємо! До нас за стіл приходьте і нашими стравами почастуєтесь. Яєчка б’ються, стаканчики ллються.
А ваші паски так і манять мене в гості!

Вітаю вас, зі святом! Воскресіння Христове це чудовий день. Він вселяє надію, любов і віру у серця. Нехай сьогодні доброта і благодать Господня, торкнеться Вас. Вітаю з Великоднем!

Вітаю зі світлим святом Великодня. Цілую тебе триразово і ще раз, і ще раз. Передай, будь ласка, радість такою ж гарячою формі кожному ближньому своєму.

Ти, напевно, постив, дуже суворим був твій пост. Так разьелся, що не дізнатися. Обережніше — на Великдень будеш розговлятися, дивись не лопни. З Великоднем!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Великоднем