Короткі привітання з Масляницею

Підготували для вас гарні Короткі привітання з Масляницею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаю весь тиждень їсти млинці зі сметаною, щоб у неділю не встати з дивана. Ні, це не блинная дієта, а самий радісний і веселий свято — Масляна, з яким Вас я від усієї душі вітаю!

Прийшла Масляна, а значить, час пекти млинці. Хочу побажати, щоб начинка Ваших млинців була така: червона ікра фарширована чорної. А заморської баклажанної не було зовсім. З Масляною!

Нехай поїдання млинців доставить велике і довгий задоволення. Не дарма є приказка «млинець не клин, черева не розколе». Зі святом обжерливості!

Сьогодні всі їдять млинці і вітають один одного з Масляною! Ось і я тебе вітаю, бажаю, щоб у твоєму житті були тільки білі смуги, щоб удача і щастя тебе ніколи не покидали, а любов була взаємною!

Хочу побажати, щоб весь рік був «оліїстим», як сьогоднішній день Масляної.

Вітаю Вас з Масницею, з самим веселим і насиченим святом. Нехай святковий стіл ломиться від млинців. Хай щастя і радість Вас супроводжує завжди. З Масляною!

Привіт! Щоб тебе привітати, я хотів написати що-небудь неймовірно красиве і у віршах, але так нічого і не зміг придумати. Так що… Блін, з Масляною тебе! 😉

Забудьте про дієти, про тренажерних залах, про гімнастики і фітнесі. Прийшла масляна, а значить, час їсти млинці. А скинете зайві кілограми потім. Веселіться і гуляйте в самий радісний і веселий свято. З Масляною!

Вітаю з Масляною! Сьогодні все печуть млинці і наїдаються ними до упаду. Чого і тобі бажаю, хай у тебе в житті все буде йти як по маслу!

Дивіться також:  Привітання з Днем музики