Короткі привітання з Днем ВМФ – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Короткі привітання з Днем ВМФ – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Захисники наших морських кордонів, вітаємо з Днем ВМФ! Нехай у вашому житті бушує буря пристрастей і ураган можливостей. Бажаємо впевненості у завтрашньому дні і спокійних буднів. Пишаємося вами. Любимо вас.

Знаючи, що наші морські простори в самих надійних руках, ми гордо піднімаємо голову над усім світом. Тільки завдяки вам, доблесним морякам, ми спокійні за свою Батьківщину. З вашим святом, з Днем ВМФ!

Вітаю з Днем Нептуна, який святкується так само і День Військово-Морського Флоту. Всім причетним можна побажати попутного вітру, поменше бур і ніяких неврахованих мілин і рифів. Удачі на вашому шляху через моря і океани.

Нехай служба йде на ура, додому відпускають частіше. Бажаю бути міцніше богатиря, поважати море. Тільки в такому разі воно принесе тобі шана, високі звання, повага колег і близьких по духу людей. З днем Військово-Морського флоту!

У день Нептуна побажаємо всім тим, хто пов’язаний з морем, штилю на кораблі і в душі. Нехай Вас чекають і цінують рідні і близькі, нехай вітер і морські простори надихають Вас на нові звершення і досягнення.

Вітаємо з Днем ВМФ! Пишаємося тобою і бажаємо, щоб корабель твоєї долі завжди знаходився в морі щастя. Хай в любові не буде штормів, гаманець ніколи не сідає на мілину, а солоний вітер приносить тільки удачу.

Вітаємо з Днем ВМФ! Бажаємо в житті глобальних досягнень. І нехай завжди поруч надійне плече, вдома чекає міцний тил, а ваше здоров’я ще довго б дозволяло бути захисником Батьківщини і близьких.

Дивіться також:  Привітання з Масляницею своїми словами