Короткі привітання з днем народження тітки – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Короткі привітання з днем народження тітки – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ти – головна новина цього дня! Думаю, всі гламурні журнали повинні написати про твоє почуття стилю, грації та краси. Улюблена моя тітка, із чудовим днем твого народження! Сражай і володарюй над чоловічими серцями.

Хочу привітати мою улюблену тітку з її святом, з Днем народження! Ти завжди допомагала мені, підтримувала в будь-якій ситуації, через тебе я став таким, який я є! Щастя тобі, здоров’я, любові величезною і чистою! З Днем народження!

Ви біса привабливі, тітонька моя! Посміхайтеся в день цей знаменний. Побажаю вам носити букети від шанувальників, слухати серенади під вікном. Нехай омріяне здійсниться і любов загляне в будинок. З днем народження!

Мила тітка! Ти сама добра і турботлива, я вдячна тобі за твою підтримку і участь в моєму житті! З днем народження!

Ти – як фея, выручаешь мене завжди. Нехай день народження зацвіте для тебе посмішками, молодість і краса стають яскравіше. Шанувальники дарують гідні твоєї елегантності прикраси. З днем народження, мила тітонька!

Чого не побажаю улюбленої тітки в її свято, все одно дитячі пустощі мої не забудуться. З вашим днем народження, залишайтеся раніше безжурною, розуміє і милою.

Дорога тітка, вітаю з днем народження і бажаю самого світлого, що є в цьому світі. Нехай ваш шлях буде вистелена килимом казкового везіння. Ви безтурботно відпочивайте, відчувайте любов усіх людей і живіть славної життям.

Як пісня ллється твій голос і в вальсі кружляє душа. Нехай для тебе в щасливий день народження звучить музика любові. Тітонька, посміхайся життя, вір в успіх негараздам зло і нехай діти і чоловік носять тебе на руках.

Нехай удача прискаче галопом, риссю – гроші, за ними успіх. А любов на крилах жар-птиці понесе у світ чудес і щастя. Ти мені як подруга, і я можу завжди ділитися душевними сюрприз. Тітонька, з веселим днем народження!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з днем народження тітки – найкращі побажання

Незвично називати тебе тіткою, адже ти – молода красуня, на яку задивляються хлопці. З Днем народження, дорога, бажаю здоров’я і взаємної любові, а решти ти сама доб’єшся!