Короткі привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Короткі привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

У день народження я бажаю тобі яскравих емоцій, незабутніх зустрічей і польоту душі, адже життя вимірюється не кількістю вдихів, а моментами, коли перехоплює подих!

Нехай твій земний шлях буде рівним і квітучим, а труднощі легко долаються, і нехай на своєму шляху ти ніколи не спіткнешся і не залишишся на самоті.

В цей день варення бажаємо, щоб у твоєму житті все складалося якнайкраще! Нехай тобі завжди і у всім щастить.

Бажаю тобі бути матеріально забезпеченим і не бути матеріально стурбованим!

Приймай вітання! Життя схожа на пазл, так нехай в твоїй — всі шматочки будуть на своїх місцях!

Народження – чудесна мить. Нехай світло любові родини підтримує в труднощах і допомагає вірити в удачу!

Я хочу побажати тобі наполегливості для матеріалізації в життя самих сміливих задумів. Нехай вчорашні сміливі мрії стануть реальністю сьогоднішньої!

Бойового напору і настрої у всіх справах тобі! Відмінного відпочинку після стовідсоткової перемоги! Чуйних і люблячих друзів і близьких! — Загалом, щоб життя вдалося і йшла на повних вітрилах в усьому, завжди і скрізь!

Вітаю з Днем Народження. Нехай життя тече під знаком щастя і любові, буде зігріте добром, любов’ю, і благополуччям, а поруч будуть близькі і друзі.

Поспішаю нагадати тобі про те, як сильно я тебе ціную і люблю! Искрись від захвату! Нехай у житті завжди буде до чого прагнути, чого дивуватися і ким пишатися! Бажаю миру, добра і блискучих перемог на твоєму шляху! З днем народження! Ура!

Дивіться також:  Прикольні смс привітання з Днем народження