Короткі привітання з днем народження прадідові – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Короткі привітання з днем народження прадідові – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Прадід мій, з Днем народження! Будь здоровий, веселий, нехай любов до життя не відступає перед недугами. Ти завжди був і будеш моїм героєм, довгих років тобі, прадід!

Прадідусь, я так люблю бувати у тебе в гостях, тому що поруч з тобою я повертаюся в дитинство, коли ми були безтурботно щасливими. Бажаю тобі міцного здоров’я, оптимізму, бадьорості духу і побільше щасливих днів.

Жовтий лист летить коріння, впавши, прикрив. Вітер холодний часів безсилий затих. Знову весною дуб розквітне.
З днем народження, тебе, прадідусь! Довгих років тобі!

Дорогою прадідусь! У твій день народження побажаю тобі рідше бачити лікарів і частіше онуків і правнуків! Всім відомо, що кожна хвилина сміху додає 5 хвилин життя, а судячи по твоєму здоров’ю смієшся ти багато, так тримати!

Бажаємо, щоб яскраве сонечко завжди були присутні у Вашому житті, прадід, нехай кожен день буде наповнений радісними, світлими, добрими, щасливими подіями, а рідні радують своїми частими візитами.

Прадідусь, бажаємо тобі здоров’я, яке буде триматися на теперішньому рівні, головне, щоб воно не стрибав униз, нехай всі родичі оберігають твій спокій і намагаються полегшити тобі життя.

Нехай присутнє веселий настрій супроводжує Вас постійно, прадід, бажаємо взаєморозуміння з близькими людьми, рідними і друзями, і відчувати свою значимість, потрібність, корисність завжди.

Прадідусь, бажаю ясності думок ще на довгі роки, хай день починається з приємного усвідомлення того, що самопочуття не підвело і на цей раз, і є достатньо сил, щоб сходити відвідати своїх друзів.

Дивіться також:  Вітання з днем народження від правнуків прадідові – найкращі побажання