Короткі привітання з днем народження одногруппниці – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Короткі привітання з днем народження одногруппниці – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ти дівчина і ти прекрасна своєю юністю і закоханістю в життя. В твоїх очах захоплений подив. Нехай воно тебе не покине ніколи. З днем народження.

Мила, вітаю тебе з Днем народження. Залишайся такою ж оптимістичною, чарівною, життєрадісною, красивою дівчиною, з якою завжди приємно провести час. Нехай завжди в тебе буде добре, ти цього гідна!

З днем народження! Нехай весела компанія друзів і подруг подарують тобі справжнє свято, щоб спогадів вистачило до наступного дня народження. Бажаємо гарних подарунків і море позитивних емоцій.

Бажаю я привітати тебе з твоїм народженням. Бажаю щоб ти, лише тішилася, і сміялася. Щоб смуток до тебе не попадалася. Бажаю бути красивою і доброю; успіхів, щастя, огинати негаразди!

Я хочу тебе привітати з черговим днем народження. Я бажаю щоб птахи в цей день, лише заради тебе співали. Щоб ти завжди була такою красивою і здоровою, щоб ти ніколи не знала негаразди.

Привіт, чарівний! Ти давно перестала носити кіски, за які було так зручно тебе смикати з задньої парти. У тебе сьогодні день народження? Вітаю!

Разом ми долаємо захоплюючий і звивистий шлях до знань. Крокуй ж за життя твердо, з вогнем в очах і запалом у серці! Бери на борт віру в чудеса!

З Днем Народження, люба! Нехай всі негаразди будуть викреслені з твоєї долі назавжди, а приємні моменти будуть відбуватися щомиті, і щастя радістю відбивається в твоїх очах!

Ти юністю своєю прекрасна. Красою нерозпустилися квітки, тендітної і беззахисної. Коли-то в тебе виростуть шипи, а поки залишайся такою, яка ти сьогодні, у свій день народження. Зі святом!

Бажаю тобі бути шикарною жінкою, подібно великої Мерилін Монро. Живи, згідно з її принципом — не хвилюватися, а хвилювати. З днем народження!

Дивіться також:  Прикольні привітання з днем народження одногруппниці – найкращі побажання