Короткі привітання з днем народження брату

Підготували для вас гарні Короткі привітання з днем народження брату, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогого братика, хочу привітати з Днем народження. Побажаю тобі все, що може знадобитися, чого б ти сам захотів! Здоров’я, життя безтурботним, любові і щастя, веселощів на сотню років! Люблю тебе братик, з Днем народження!

Як добре, що у мене є старший брат, якому можна поплакатися в жилетку і розповісти всі свої секрети. Вітаю з Днем Народження і бажаю тобі наслажденья в кожному мігу земній знаходити, ніколи, ні за що не сумувати, не нудьгувати.

Братик, бажаю тобі досягти всіх висот, щоб підкорити мрії ти зміг! З Днем Народження!

Надійний, розуміє, підтримує у важку хвилину – це все синоніми слова «брат». Так залишайся завжди моїм найкращим у світі братом. З Днем Народження.

Брат! Вітаю тебе і бажаю тобі любові, впевненості, надії, віри! Здоров’я, щастя! Рух до мети і удачі! Нехай твоє серце завжди буде добрим і гарячим!

Братику мій! З Днем народження тебе, бажаю щастя і великого, чистого кохання! Хоч роки і біжать, але ми все одно залишаємося з тобою дуже близькими, прям як друзі! Разом ми зможемо подолати будь-які перешкоди, з Днем народження брат!

Братішка, з Днем народження! Ти мій найкращий друг! Дякуємо за нерозуміння, поради, допомога, за чоловіче вагоме слово. Будь здоровий і щасливий, переборюй всі висоти і не зупиняйся на досягнутому.

Брат! Вітаю тебе і бажаю тобі любові, впевненості, надії, віри! Здоров’я, щастя! Руху до мети і удачі! Нехай твоє серце завжди буде добрим і гарячим!

З днем народження, з днем варення! Я хочу, щоб ти був здоровим і щасливим, успішним і багатим. У тебе для цього є все і, головне, справжній чоловічий характер! Так що вперед, до нових перемог!

Дивіться також:  Оригінальні привітання з днем народження брату

Дорогою старший братик. Я поспішаю тебе привітати з Днем Народження І хочу побажати тобі, щоб на твоєму життєвому шляху не було ніяких перешкод. Нехай у тебе буде дружна, міцна сім’я, любляча дружина і багато вірних і надійних друзів.