Короткі привітання з днем народження бабусі

Підготували для вас гарні Короткі привітання з днем народження бабусі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бабуля, найголовніше, тобі нескінченного здоров’я і не закінчується енергії, а усмішки, радість, веселий сміх, щасливі події, часті зустрічі ми беремо на себе і обіцяємо все виконувати в точності.

Хоч ти вже давно маєш звання «бабуся», але ти ще молода і я бажаю тобі вічної молодості. Ніколи не хворій і не сумуй. З днем народження, бабуля.

Бабуся-чарівниця казки нам розповідала і сварила, і хвалила, і вчила всьому на світі. Вітаємо дружно з днем народження, мила наша! Чарівність твоє нехай буде непідвладне часу і мрії виконує ангел-хранитель.

Пироги пече – закачаєшся, в’яже – на заздрість усім майстриням. Така у нас приголомшлива бабуленька! Вітаємо, нехай кожен день самим щасливим буде. Бажаємо, щоб твоє серце билося рівно і щоб співати йому хотілося!

Моя улюблена бабуся, хочу привітати тебе з Днем народження. Виглядаєш – відмінно, настрій – бойовий! Дай, Боже, здоров’я на багато років, головне, що ти молода в душі. Залишайся такою життєрадісною завжди!

Улюблена моя бабуля! Від усієї душі хочу привітати тебе з Днем народження! Бажаю відчувати себе як нова копійка, не хворіти, частіше радіти й сміятися від душі, бути щасливою і життєрадісною! Знай, я тебе дуже люблю!

Бабуля, в твій прекрасний день народження, я хочу, щоб тобі пригадалися тільки самі-самі кращі дні твоєї непростий і таке насичене життя. Нехай не торкнуться хвороби, нехай твій настрій завжди буде бадьорим і оптимістичним.

Ти бабуся-досконалість: можеш в інтернеті рецепти відшукати, можеш за кермом машини «чайника» обігнати, розбираєшся в моді. З задоволенням вчиш нас всім премудростям. У день народження не сумуй, приймай вітання!

Попроси сьогодні найпотаємніше і хай збудеться абсолютно все, що не загадаєш! Зі святом, мила бабуся, з именинными гуляннями тебе, рідна!

Дивіться також:  Вітання з днем народження від онука бабусі

Бабуся, поспішаю привітати з днем народження і мрію, щоб ти і далі заряджала нас своїм оптимізмом, вчила радіти життю завжди. Дякую тобі за всі твої поради, слушні підказки, а іноді і настанови.