Короткі прикольні поздоровлення з днем народження – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Короткі прикольні поздоровлення з днем народження – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай всі твої друзі і рідні завжди оточують ласкою і турботою, дарують тобі свою любов і теплоту, розуміють з півслова, а тобі бажаю просто світитися від щастя. З Днем народження.

Вітаю з Днем Народження. Нехай життя тече під знаком щастя і любові, буде зігріте добром, любов’ю, і благополуччям, а поруч будуть близькі і друзі.

Нехай твій земний шлях буде рівним і квітучим, а труднощі легко долаються, і нехай на своєму шляху ти ніколи не спіткнешся і не залишишся на самоті.

Бажаю, щоб твій холодильник ломився від делікатесів, з крана лився дорогий коньяк, а гаманець тріщав від великих купюр!

З днем народження! Від душі, щиро бажаю красивою, захоплюючою, щасливого та довгого життя. Щоб вдало збувалися всі очікування, намічені плани, не покидала віра в підтримку друзів, рідних і добре майбутнє!

Бажаємо процвітання, кар’єрного росту, досягнення всіх цілей і здійснення всіх мрій. Ніколи не здавайся, не хворій і не розкисай!

Давайте вип’ємо за слово з трьох букв, яке ми всі знаємо з дитинства, яке так люблять жінки і так бережуть чоловіки. Так вип’ємо ж за МИР !!!

Вітаю з Днем Народження! Бажаю тобі великого-пребольшого земного щастя і небесних мрій, мати привід постійно чогось радіти, щоб поруч завжди були вірні друзі і нарешті побувати там, куди завжди хотілося потрапити.

В тобі дивним чином поєднуються скромність і доброта укупі з сильною лідерської основою. Бажаю досягти потрібних вершин і влучити у всі цілі!

У твій День народження бажаємо побільше зелені! Не на святковому столі, а в кишенях! Успіхів тобі!

Дивіться також:  Ніжні привітання з Днем народження