Короткі оригінальні побажання

Підготували для вас гарні Короткі оригінальні побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Улюблені мої батьки, вітаю вас! Ви прищепили мені найцінніші якості в життя, навчили дисципліні і відповідальності. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів в особистому житті і на роботі, досягти кар’єрного росту.

Святкового настрою, щастя, удачі і всього самого доброго, світлого і прекрасного!

Бажаю, море добра, океан удачі і цілу гору щастя! Нехай гроші ніколи не кінчаються, здоров’я не зменшується, а настрій завжди буде святковий. Нехай доля тебе щиро любить, а все хороше в твоєму житті зростає день за днем!

Бажаю, щоб кожен день починався з посмішки і з очікуванням неймовірного життєвого епізоду! Нехай буде заради кого прокидатися. Нехай тільки привабливі і радісні емоції чекають постійно за поворотом.

Вітаю! Нехай життя буде сповнене радості, щасливих подій і задоволення!

Нехай кожен новий день буде сповнений ніжності і любові, посмішок і квітів, і кожна мить дарує лише щастя та радість!

Бажаю, щоб ніколи не збулися ніякі побажання від твоїх недругів, якими б вони не були великими, а збулися, нехай маленькі, але побажання від твоїх друзів!

Нехай настануть щасливі часи і затримаються у твоєму житті назавжди, майбутнє дарує радісні дні, відчуття легкості і задоволення!

Нехай кожен день починається з посмішки і закінчується солодким сном, поруч буде дорогою і люблячий чоловік, який розділить сьогодення і майбутнє!

Бажаю здоров’я і гарного настрою, всіх благ і задоволень життя. Благополуччя і домашнього затишку, любові і людського щастя!

Дивіться також:  Привітання з Днем машинобудівника