Короткі красиві привітання з днем народження – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Короткі красиві привітання з днем народження – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Від усієї душі бажаю щастя і здійснення бажань! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій!

Нехай твій земний шлях буде рівним і квітучим, а труднощі легко долаються, і нехай на своєму шляху ти ніколи не спіткнешся і не залишишся на самоті.

Нехай все життя очі сяють щастям, адже щастя шукають всі люди. Нехай йому у тебе сподобається і воно тебе не покине!

Нехай зірки складуться для тебе в ясну світлу дорогу, яка доведе до всього бажаного, а кожен наступний день буде щасливішим і приємніше попереднього.

Бажаю, щоб відчуття радості наповнювало тебе постійно, а День народження був всього-лише зайвим приводом зібратися!

З Днем народження! Вдихай аромати життя на повні груди і даруй щирі посмішки оточуючим. Знаю, у тебе все складеться чудово!

Бажаю тобі всього самого незвичайного в житті. Але обережніше, адже мрії збуваються!

У день народження прийнято бажати щастя, здоров’я і успіхів. А я бажаю тобі веселого свята, чудових подарунків та яскравих вражень! Нехай всі твої мрії збуваються і у всім щастить.

Бажаю вам 12 місяців без хвороби, 53 тижня всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 315360000 секунд приємних моментів.

З днем народження! Від душі, щиро бажаю красивою, захоплюючою, щасливого та довгого життя. Щоб вдало збувалися всі очікування, намічені плани, не покидала віра в підтримку друзів, рідних і добре майбутнє!

Дивіться також:  Короткі фрази з Днем народження