Короткі фрази з Днем народження

Підготували для вас гарні Короткі фрази з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Від усієї душі бажаю щастя і здійснення бажань! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій!

Бажаю, щоб відчуття радості наповнювало тебе постійно, а День народження був всього-лише зайвим приводом зібратися!

Вітаю! Бажаю не зустрічати у своєму житті перешкоди, а навіть якщо зустрінеш, сміливо їх долати! Знай, що з тобою поруч близькі, улюблені і рідні люди, які завжди тебе підтримають!

Приймай вітання! Сподіваюся, твій персональний новий рік пройде ще краще, більш насиченою і повніше! З днем народження!

Зі святом! Бажаю навчитися знаходити позитивні моменти в будь-якій ситуації і радіти будь-якому подарунку долі. Повір, життя не поскупиться на презенти! 🙂

Нехай сім’я буде міцною твердинею, а робота – творчим насолодою! Бажаю жити в радість, несучи в світ лише гарний настрій та світлі думки.

А побажаю-ка я тобі в День народження удачі – невимовної, щастя – несказанного, любові – нечуваної, багатства – неосяжного і дружби – безкорисливої.

Привіт! Вітаю тебе з вступом у новий вік! Нехай він принесе тобі яскраві враження і новий безцінний досвід, а також побільше радості і щастя!

УДАЧІ! В цьому коротенькому слові кожна буква щось шепоче. Чуєш? «У» — успіху, «Д» — добра, «А» — активності, «Ч» — чуттєвості, «І» — достатку. А я лише додам — з Днем народження!

З Днем народження тебе! Нехай в цей день добра фея з улюбленої казки виконає твої найпотаємніші мрії!

Дивіться також:  Привітання з днем народження мамі від дочки, сина не в віршах