Класні привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Класні привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Не буду звертатися до осоружним побажанням. Все, що бажають у поштових листівках, у Вас вже є. А побажаю ось що: щоб з собою жилося затишно, щоб Ви цінували істини прості, нудьги і смутку не тонули, частіше бачились з друзями, не ремствували даремно, а всі проблеми вирішували з легкістю прекрасною!

Бажаємо Вам в цей день щастя і добра, відчути всю повноту життя, радісно зустрічати ранок і зберегти це почуття до самої пізньої ночі. Хочемо побажати в житті все встигнути і з роками не старіти, а молодіти. Зберегти здоров’я і бадьорість і прожити багато-багато років!

Нехай мої щирі вітання і найкращі побажання принесуть Вам щастя, успіх і радість! З днем народження!

Подаруй сьогодні оточуючим свою посмішку – найчарівнішу, найніжнішу і найщирішу! Поділися своїм святом і життя стане яскравішим, а щастя збільшиться багаторазово! З Днем народження!

Нехай виконуються всі бажання: скромні і найсміливіші! І нехай всі вони залишать тільки приємні спогади про себе, щоб і через рік, в свій наступний День народження, не довелося червоніти, згадуючи про них!

З днем народження! Бажаємо, щоб кожен твій день був зігрітий увагою і турботою близьких, щоб кожен дарував тобі свою посмішку.

Ще одна прекрасна віха в твоєї славетної життя! Нехай дитяча задоринка і жвавість твого характеру незмінно тішать нас!

З днем народження! Від усієї душі сьогодні бажаємо тобі величезного людського щастя, багато радості, океан любові і ніжності.

Існує думка, що під час народження людини, на небі з’являється нова зірка. Нехай її світло осяює твій життєвий шлях променями любові, людяності та доброти! З днем народження!

День народження на руках нехай тебе качає, а доля наспівує вітальну пісеньку! Живи в танці щастя!

Дивіться також:  Привітання з днем народження дитині 12 років дівчинці, хлопчикові не у віршах