Християнські привітання на весілля

Підготували для вас гарні Християнські привітання на весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай союз, який сьогодні був благословенний Богом і засвідчений людьми, буде міцним і нехай зберігають його, всі ангели і святі. Сьогодні з’єдналися в одну дві чисті душі — так нехай же лагідність нареченої завжди підтримує нареченого не стезі благочестивого життя. Нехай будуть вони один для одного радістю в молодості і втіхою в старості!

Молодята, нехай ваші очі випромінюють стільки ніжності один до одного, скільки її у двох голубків, воркующих на даху. Будьте вірними своїм словам, сказаним біля вівтаря. Не поспішайте звинувачувати і дорікати один одного. Тільки в ваших руках знаходиться чарівний ключ від щастя вашого будинку. Моліться Господу Богу і Богородиці, і вони будуть вашими вірними помічниками.

Щоб прожити щасливе сімейне життя, треба жити з Богом у душі і тоді будь-які вітру, вриваються в двері вашого будинку, не зможуть заподіяти зла. Не потрібно питати поради у друзів, Господь направить і підкаже вам правильний шлях. Нехай вас оточують тільки добрі люди і вірні серця. Прославляйте свою сім’ю високими відносинами і світлими справами.

Бажаю вашому союзу прихильного заступництва Святої Богородиці і її батьків Іоакима та Анни. Їх шлюб був прикладом благочестивої і праведного життя у парі, де обоє дивилися в одному напрямку, шанували Бога і поважали один одного. Бог дарував їм диво, і від їх союзу з’явилася на світ богородиця Марія. Нехай ваш союз буде як можна ближче до відносин цієї ідеальної пари!

Дивіться також:  Привітання з Днем нафтовика