Гарні поздоровлення з 23 лютого

Підготували для вас гарні Гарні поздоровлення з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Багато говорять, що жінки дуже слабкі і безпорадні, найчастіше це правда. Адже за вашою спиною можна не боятися нічого і це дає можливість нам бути такими жіночними. Зі святом, з 23 лютого чоловіки!

Вітаю з святом мужніх та відважних! Хай перемоги будуть тільки мирними, зброєю буде посмішка, а стріляти доводиться тільки в тирі! І нехай поруч будуть ті, кого хочеться захищати. Спокою і сонячного щастя!

Зі святом, мій захисник! Бажаю тобі мудрості, вміння зберігати спокій і впевненість у собі, у будь-якій життєвій ситуації. Бережи, дбай і люби своїх близьких. Залишайся таким же сильним, рішучим і надійним. Роби красиві і добрі вчинки.

Ти — справжній друг, надійний чоловік, щира людина з величезним серцем! Саме такими мають бути захисники Вітчизни! Цінуй кожну хвилину, люби, як в останній раз, бережи близьких людей, тому що в них – сенс життя! Зі святом!

Вітаємо з 23 лютого! Нехай у твоєму житті буде щастя, не обов’язково увінчана пишними прикрасами, але просте, тепле, надійне і довговічне з якими можна жити і посміхатися довгі роки!

Щодня ви, сильна частина людства, ризикуєте своїми життями заради нашого спокою в завтрашньому дні! Так чому ж нам не виділити хоча б один день у році заради вшанування ваших заслуг? В нашій країні держава вже визначило таким днем 23 лютого.

Не дарма День захисника Вітчизни сам собою став святом чоловіків. Адже для справжнього чоловіка захищати і оберігати улюблених – так само природно, як і дихати. Тому в цей день я хочу привітати тебе, мужнього і сильного чоловіка, який не боїться труднощів, на яку може розраховувати Родина, друзі та близькі люди в скрутну хвилину. І побажати тобі – ніколи не зустрічати в житті тих труднощів, з якими ти не зможеш впоратися!

Дивіться також:  Короткі привітання брату з 23 лютого