Гарні поздоровлення татові з 23 лютого

Підготували для вас гарні Гарні поздоровлення татові з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Улюблений татусь! Вітаю з Днем Захисника! Я ціную твою приємну, зворушливу турботу про мене. Ти супер тато! Звичайно ж, я мрію про чоловіка схожого на тебе. А тобі бажаю бути здоровим, удачливим в усьому. Щоб зростав твій дохід і можливість купувати подарунки!

Таточку рідний, ти наш головний воєвода, мужній генерал! Я не боюся нічого на світі, адже у мене Ти — сильний, чесний, розумний і відважний! Мені жити допомагає твоя порада.

Дорогий татусь! Сердечно вітаю з 23-їм лютого! Я горда своїми високими досягненнями, мужніми вчинками твоїми і твердим характером. З тобою ми з мамою як за кам’яною стіною щасливо, радісно живемо. Нехай і далі тобі супроводжує удача!

Тато, поспішаю послати тобі цю смс-ку в День захисника, адже ти завжди намагаєшся захистити мене від життєвих негараздів і в тебе це завжди виходить!

Ти один з двох найголовніших людей у моєму житті, мій приклад і орієнтир. Я ціную тебе і нескінченно поважаю. Вітаю тебе з істинно нашим святом — Днем захисника Вітчизни з надією на те, що ти пишаєшся мною хоча б половину того, як я пишаюся тим, що ти мій батько!

Тато, вітаю тебе з 23 лютого!

У нас глава сім’ї — наймудріший Батя! Я вітаю тебе з 23 лютого і так скажу:

Тато, ти – захисник для всіх нас, яку ми любимо, і якою пишаємося. Ти – стіна, яка закриває нас від напастей і бід. А ми – твій люблячий тил!

Мій найголовніший чоловік, у це свято я хочу сказати мамі спасибі за те, що вона вибрала для мене такого батька! Міцний, мужній, добрий, розумний, сміливий — це все про тебе, татусю. Богатирського тобі здоров’я і гранітного терпіння на всі наші примхи.

Дивіться також:  Оригінальні поздоровлення татові з 23 лютого