Гарні побажання чоловікові

Підготували для вас гарні Гарні побажання чоловікові, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чоловік, насамперед добувач, приблизно 10000 років тому ти був мисливцем, а зараз ти бізнесмен, мисливець 21 століття. І я хочу побажати тобі завжди залишатися чоловіком, сильним, твердим і цілеспрямованим! І звичайно, хочу побажати тобі успіху у всіх твоїх справах і починаннях.

Будь щасливий мій дорогий і гаряче улюблений чоловік! Бажаю тобі здоров’я і успіхів у всіх починаннях. Починаючи з роботи, закінчуючи спортом та іншими захопленнями. Любові не бажаю, бо вона в тебе вже є. Я зроблю все, щоб ти відчував себе потрібним. Я люблю тебе!

Здоров’я і бадьорості, сил і терпіння, віри в себе і свою сім’ю. Знай, тепло домашнього вогнища зігріє тебе, навіть коли ти будеш далеко від дому. Твій тил в надійних руках! Нехай здаються під твоїм напором будь-які перешкоди — твій розум і сила духу можуть все!

Мій найголовніша людина на світі! Знай, моя ніжність зігріє в саму люту холоднечу, а любов вбереже від недобрих людей і подій. Нехай що замислюється — неодмінно збувається! Немає таких перепон, які ти не зміг би подолати, — ти можеш все!

Уявляєш, що б було, якщо б ти не був здоровий? Ти б не зміг їсти жирну і добре оброблену їжу, не зміг би дозволити собі посидіти з друзями і випити пива з чіпсами. Не зміг би викурити сигарету. Всього цього тобі було б не можна, так що, хочу побажати тобі, будь здоров! Щоб насолоджуватися життям!

Я бажаю тобі щастя! Але, так як щастя для всіх різне, то я бажаю тобі саме такого щастя, яке згоден ти. Жити сьогоднішнім днем! Жити чесно, відкрито, радісно! Жити з любов’ю в серці і без каменя за пазухою!

Дивіться також:  Вітання з днем народження від жінки чоловікові – найкращі побажання

Якщо ти будеш здоровим, то будеш сильним, а будеш сильним – будеш впевненим у собі. Будеш впевненим у собі – зможеш бути успішним в любові і справах! Бажаю тобі ніколи не забувати про своє здоров’я, берегти його і піклуватися про себе! Будеш здоровим – будеш щасливим!

Залишайся таким самим – самим рідним мені людиною. До тебе – моя безмежна ніжність. До тебе, мій погляд, повний любові. Про тебе мої думки і мої сни, тільки з тобою пов’язані мої мрії. Нехай далі наші життя будуть сплетені, а долі схожі, тому що ми дві половинки одного цілого, а значить, ми ніколи з тобою не втратимо один одного.

Хочу привітати тебе і не говорити банальних речей, але розумію, що наш світ складається з банальностей, і найбажаніші слова — звичайні побиті фрази. Тому, коханий, не ганяйся за неабиякою оригінальністю, просто живи, просто кохай, просто будь здоров.