Довгі привітання на весілля

Підготували для вас гарні Довгі привітання на весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

З цього дня нехай саме небо зберігає ваш союз! Нехай ваша любов доповнюється взаємної виручкою, дружбою, повагою кожен день вашого шлюбу, який обов’язково буде щасливим при таких умовах! Бажаю вам вміння говорити один з одним і чути один одного, намагання розуміти один одного завжди! Нехай з будь-якої життєвої ситуації ви будете виходити, тримаючись за руки! І хай у вас буде побільше радісних ситуацій!

Сімейне життя схожа на крихку кришталеву вазу. Якщо будеш до неї ставиться трепетно і обережно — вона порадує ще не одне покоління, а якщо грубо і неакуратно — життя її буде коротка. Так і тут, чуйність і делікатність зробить сімейне життя гідної і благополучній, а іноді, для того щоб все зруйнувати, достатньо лише однієї фрази. Цінуйте один одного і не дозволяйте нікому втручатися у ваші проблеми, тільки ви є творцем і хранителем щасливих хвилин і років вашого подружжя.

Коли створюється сім’я, виникає цілий новий світ – особливий і дуже особистий для кожного, хто в ньому живе. І цього світу дуже потрібні підтримка богині Мудрості, богині Благополуччя і Багатства, богині Радості, богині Успіху і ще безлічі богинь важливих для насіннєвого блага нюансів. Але цей маленький світ ніколи не буде по-справжньому щасливий і швидше за все загине, якщо не будуть в ньому шанувати Богиню Любові.

Любов і закоханість – це дуже різні почуття. Закоханість – яскрава, поглинаюча, з мурашками по шкірі. Вона дуже приваблива. Але тривати довго не може, інакше люди не змогли б жити, вони б просто згорали від сили цього почуття.

Бажаю вам не перевантажувати сімейний човен негативними емоціями і поганими спогадами. Нехай ваше плавання буде довгим і щасливим, надуваються вітрила теплим любовним вітром, а борти пестять акуратні хвилі ніжності. Ведіть її і тихим водам, і бурхливим, тільки разом, міцно тримаючи кермо. Приставайте до берегів радості, заходьте в затоки світлих моментів і зупиняйтеся у пристаней веселощів — просто будьте щасливі!

Дивіться також:  Привітання на весілля подруги