Добрі слова та побажання

Підготували для вас гарні Добрі слова та побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Захват від самого вдалого в твоєму житті дня, нехай буде незрівнянно малий поруч з незавершеними тебе досягненнями. А випадкова смуток лише робить яскравіше сприйняття подальшої радості.

Вітаю в денний час появи на світ! Нехай всі без винятку мрії збуваються, прагнення здійснюються, місії домагаються, стан здоров’я покращується і кошти додаються! Щастя, веселощів і искренного згоди, чудових успіхів, яскравих відчуттів і запаморочливих успіхів, закоханості, надійних товаришів і насиченою веселки почуттів!

Ділитися з оточуючими корисно для карми. Так давай розділимо порівну сьогодні все: твої подарунки, іменинні солодощі та увагу друзів. Тільки домовленість: мені половину, що побільше! Жартую, з Днем народження 🙂

Бажаю натхнення і світлої прозорливості твоєї великої душі! Більше радісних подій і веселих новин! Щоденного оптимізму і мрійливих звершень!

Поспішаємо тебе привітати з днем народження! Хай доля береже тебе від горя і нещастя, від підступних ворогів, від злих язиків, від дріб’язкових друзів і від тяжких недуг! І дай тобі Господь здоров’я, радості та удачі!

Наше життя, як велика річка. Бажаю твоєму човні легко проходити пороги труднощів, не втратити управління у вирах любові і обов’язково доплисти до берегів щастя.

З днем народження! Бажаю, щоб сонце завжди світило, піднімаючи настрій! Щоб всі загадані тобою бажання обов’язково збувалися! І нехай поруч будуть близькі та улюблені, а сильна міцна любов гріє душу!

День народження – це дата особистого Нового року. А в Новий рік зазвичай загадываются бажання і ставляться нові цілі. Щиро бажаю, щоб твій особистий Новий рік подарував тобі здійснення всіх бажань і досягнення поставлених цілей.

Навіть сонце встало сьогодні з посмішкою, тому що знає — у тебе сьогодні день народження. А якщо сонце посміхається, тоді і ти зустрічай цей день з посмішкою.

Дивіться також:  Привітання з Днем ВДВ

З Днем варення! З днем тортів! З днем морозива, фруктів і шампанського! Класних пісень і пекучих, запальних танців! Поцілунків і обіймів! Гумору та позитиву! Всіх кольорів і віршів! Щастя, величезного і незвичайного, любові – на всі 100!!